Të rejat
 • Australi, Kanada, SHBA, Angli, Zelande e Re, Austri, Gjermani, Zvicër! Super ofertë e limituar për muajin Gusht 2016!

 • Burse studimi në Zelandë të Re

 • Kampe Verore në Europë, Angli, SHBA dhe Kanada!

 • Australia më pranë se kurrë! Melburne, mësoni Anglisht me këtë SUPER OFERTE!

Edukimi në Zelandë

DESHMITARET

 • Tandek me dha mundesine e jashtezakonshme per te qendruar dhe studiuar ne NYC. I falenderoj shume dhe i uroj sa me shume fat.

  Stiven Vojka
  SHBA
 • U jam vertete mirenjohese dhe kete vjeshte une do te nisem me studime. Jua rekomandoj te gjithe studenteve qe e shohin te ardhmen e tyre ne nje Universitet te huaj.

  Linda Metaliaj
  Master Hollandë
 • Përzemërsisht falenderoj "Tandek" që me përkushtim, vullnet dhe mirësi ia dolëm. Sot, unë studioj në New York, gëzim dhe krenari për mua dhe familjen time. Kampionët janë unikë dhe te tillë janë Erioni dhe Dreni. Thank you Tandek for making my dream come true!

  Arselajda Buraku
  SHBA
 • Te shkoja ne Amerike ishte endrra ime dhe Tandek me ndihmoi te realizoj kete deshire. Nuk gjej fjale per te pershkruar mirenjohjen time per punen dhe ndihmen tuaj. Shume faleminderit

  Paola Ormeni
  SHBA
 • Falenderime, respekt per punen e perpikte dhe shume ndihmuese per arritjen e objektivit tim kryesor marrjen e vizes per te vazhduar studimet ne New York, SHBA. Faleminderit

  Erjon Sala
  SHBA
 • Me respekt per punen e kryer nga ana e stafit qe une te arrija te mesoja gjuhen Angleze ne shkollat e Amerikes. Me shume falenderime

  Detjon Kapedani
  SHBA
 • Ju uroj te gjithve suksese. Deri me tani eshte nje nga gjerat me te bukura qe me ka ndodhur, dhe kjo fal Tandek :) Faleminderit! Greetings from NYC!!

  Erion Vargu
  SHBA
 • Nuk mund te mos iu kushtoj pak fjale te sinqerta, pas pervojes unike me ju. Mbeshtetja ne moshen dhe pozicionin tim dhe bashkemoshatareve te mi eshte ajo cfare vleresohet me shume se cdo ndikim tjeter. Tandek nuk te le vetem. Perkundrazi, me Tandek keni siguruar nje mik dhe nje mentor ne cdo hap tuajin. Ne ditet tona eshte e veshtire te krijosh besim dhe t'ja besosh te ardhmen kujtdo. Tek Tandek kjo eshte nje formule. Besim reciprok dhe sukses i vazhdueshem. Nje vendim per te cilin nuk u pendova asnje cast.

  Megi Ndokaj
  SHBA

Kërkoni Programet tona
 • List A to Z Courses

Australia Unlimited Education

Orari

 • E Hënë - E Premte
  10:30 - 18:30
 • E Shtunë
  Vetëm me takime
 • E Dielë
  Pushim

Work and Travel në SHBA

Work and Travel SHBA

Nxitoni pasi aplikimet janë të limituara.

APLIKO TANI

Akreditimet